Arbos ROCK M2

ROCK serijos ARBOS skustikas yra suprojektuotas ir pagamintas atsižvelgiant į visus ūkininko poreikius ypač tvirtas ten, kur nelygus reljefas. Naudjamas labai atsparus plienas ir ypatinga konstrukcija su varžtinėmis jungtimis leidžia ROCK skutiką pritaikyti sunkiomis darbo sąlygoms. Kiekvienas skutiko nagas  yra su varžtine akmenų apsauga. Jis taip pat gali būti komplektuojamas su deflektoriais, kad geriau suskaidytų reljefą.
Tarpas tarp skutiko nagų gali būti lengvai keičiamas, kad atitiktų reikliausio operatoriaus poreikius. „ROCK” skutikas taip pat gali būti naudojamas  be ratų. Galinis volas turi hidraulinį valdymą, tam užtikrinantį greitą ir tikslų darbinio gylį.

ROCK M2

Dėl naudojamo plieno savybių ir ypatingos konstrukcijos su varžtinėmis jungtimis “ROCK 300” skutikas yra tinkamas sunkioms ir intensyvioms darbo sąlygoms. Kiekvienas noragas turi varžtinę apsaugą. „ROCK M2“ rėmo aukštis nuo žemės paviršiaus yra 78 cm.

ROCK M3

Dėl naudojamo plieno savybių ir ypatingos konstrukcijos su varžtinėmis jungtimis “ROCK 300” skutikas yra tinkamas sunkioms ir intensyvioms darbo sąlygoms. Kiekvienas noragas turi varžtinę apsaugą. „ROCK M3“ rėmo aukštis nuo žemės paviršiaus yra 92 cm.

arbos giluminis sksutikas rock m2
Susisiekite su mumis!
Kontaktai